Nasza apteka internetowa zapewnia terminowe dostawy oraz 100% satysfakcji klienta

Nasze zasady

Nasze zasady

PRZED UŻYCIEM NINIEJSZEJ STRONY INTERNETOWEJ ZAPOZNAJ SIĘ Z JEJ REGULAMINEM. WCHODZĄC NA NASZĄ STRONĘ I KORZYSTAJĄC Z NIEJ, POTWIERDZASZ TYM SAMYM I AKCEPTUJESZ JEJ REGULAMIN.

Klauzula
Wszelkie informacje dotyczące leków podawane na naszej stronie internetowej służą wyłącznie do celów informacyjnych i nie zastępują porady lekarza/farmaceuty/terapeuty oraz informacji zawartych na ulotce lub opakowaniu produktu. Informacje te nie stanowią również diagnozy ani leczenia jakichkolwiek problemów zdrowotnych. Przed przyjęciem jakichkolwiek leków należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody (bezpośrednie lub pośrednie) spowodowane niewłaściwym wykorzystaniem podanych informacji lub próbami samoleczenia.

Potwierdzenie zamówienia
Chociaż potwierdzamy zamówienia przez e-mail i/lub telefonicznie, otrzymanie potwierdzenia zamówienia przez e-mail/telefon nie oznacza naszej akceptacji zamówienia lub potwierdzenia oferty sprzedaży produktu lub usługi. Zachowujemy prawo – bez uprzedniego powiadomienia – do ograniczenia ilości produktów lub usług w zamówieniu i/lub do odrzucenia zamówienia dowolnego klienta. Możemy również wymagać dodatkowej weryfikacji danych przed przyjęciem do realizacji i/lub wysłaniem dowolnego zamówienia.

Anulowanie zamówienia
Jeśli zdecydujesz się anulować zamówienie, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta korzystając z formularza kontaktowego lub telefonicznie i podaj przyczyny anulowania zamówienia. Zamówienie można anulować w ciągu 24 godzin od jego złożenia. Zamówienia, które zostały już wysłane nie mogą zostać anulowane, a dokonana z nie płatność zwrócona.

Produkty i zawartość
Wszelkie produkty, usługi, funkcje i treści prezentowane na tej stronie mogą ulec zmianie w dowolnym momencie bez uprzedzenia. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje na tej stronie były aktualne, w tym kolorystyka, rozmiar, dawkowanie, dostępność produktów, itd. Obecność tych produktów lub usług na stronie w danym czasie nie oznacza ani nie gwarantuje, że te produkty lub usługi będą dostępne w każdym momencie. Poprzez złożenie zamówienia zgadzasz się na korzystanie z zamówionych produktów w sposób zgodny z prawem. Informacje o cenach i dostępności produktów mogą ulegać zmianom bez uprzedzenia.

Polityka prywatności

Bezpieczeństwo i prywatność Twoich danych osobowych są naszym priorytetem. Dlatego też nasza firma prowadzi tę stronę internetową zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi ochrony i prywatności danych. W związku z tym przekazujemy dane osobowe podawane przez użytkowników na naszej stronie internetowej i telefonicznie osobom trzecim, które wykonują dla nas określone usługi. Dane te są udostępniane wyłącznie w związku z obowiązującymi przepisami prawa i w sposób zgodny z nimi. Nie sprzedajemy żadnych danych osobowych osobom trzecim ani nie wykorzystujemy ich w innych celach.

Wykorzystywanie danych osobowych
Zbieramy dane osobowe (np. imiona i nazwiska, adresy, numery telefonów i adresy e-mail) w związku z funkcjonowaniem naszej strony internetowej tylko wtedy, gdy dobrowolnie podajesz nam takie dane (np. rejestrując się, przesyłając pytania, wypełniając ankiety, składając zamówienie, itp.) i gdy mamy prawo do przetwarzania lub korzystania z takich danych na podstawie pozwolenia udzielonego nam przez Ciebie lub na podstawie przepisów prawa. Z danych tych korzystamy, aby odpowiadać na zadane przez Ciebie pytania, realizować Twoje zamówienia lub udzielić Ci dostępu do określonych informacji lub ofert.

Rozpoznanie
Informujemy, że wysyłamy nasze produkty w brązowych opakowaniach oznaczonych jako Gift (prezent), Supplement (suplement), Plastic Product (produkt plastikowy) itp. Wszystkie leki są zapakowane w folię bąbelkową, która zapobiega wszelkim uszkodzeniom zamówionych produktów.

Gwarancje
Dostarczane przez nas leki produkowane są w Indiach, Singapurze, Chinach, USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Włoszech, Francji, Puerto Rico i Turcji. Współpracujemy z godnymi zaufania dostawcami i zapewniamy terminową dostawę. Gwarantujemy dostawę produktu lub jego ponowną wysyłkę w ciągu 45 dni roboczych bez dodatkowych opłat.

Składanie zamówienia i jego przetwarzanie
By złożyć zamówienie w naszej aptece, wybierz produkty, zwracając uwagę na ich dawkowanie i ilość. Następnie wybierz jeden z proponowanych sposobów doręczenia przesyłki. Podaj wszystkie wymagane dane (pamiętając, aby podczas dokonywania płatności podać prawidłowy adres do wysyłki, adres rozliczeniowy i dane karty kredytowej). Następnie sprawdź, czy dane zostały podane prawidłowo i kliknij „Złóż zamówienie”. Jeśli to konieczne, możesz zmienić lub dodać szczegóły do adresu do wysyłki w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. Skontaktuj się w tym celu z naszym działem obsługi klienta, korzystając z formularza kontaktowego lub telefonicznie. Informujemy, że NIE dokonujemy zwrotu pieniędzy ani nie wysyłamy zamówienia ponownie, w przypadku gdy klient podał nam nieprawidłowy adres do wysyłki.
WAŻNE! Jeśli z jakiegokolwiek powodu masz problemy ze złożeniem zamówienia, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta korzystając z formularza kontaktowego lub telefonicznie.
Udzielamy naszym klientom rabatów (5% i 15% zwykłej ceny) i bonusów. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.
Przetwarzanie zamówienia może potrwać do 72 godzin, abyśmy mogli sprawdzić, czy zamówienie nie jest nieuczciwe i czy nie występują błędy w danych do zamówienia. Twoja karta zostanie obciążona dopiero po potwierdzeniu i akceptacji zamówienia.
W niektórych przypadkach rzeczywista kwota obciążenia może się nieco różnić od pozycji razem na fakturze z tytułu opłat za przeliczenie waluty. Pamiętaj o tym, zanim złożysz zamówienie. Opłata za przeliczenie waluty może być naliczona bez względu na rodzaj płatności (karta kredytowa, debetowa, podarunkowa, przedpłata, itp.).

Koszt i termin dostawy

Nasza apteka korzysta z usług następujących dostawców usług pocztowych, choć nie ogranicza się do nich:

 1. InPost, EMS 7-12 dni roboczych (rzadko do 25 dni roboczych)
 2. Poczta Polska, zagraniczna przesyłka polecona 14-21 dni roboczych (rzadko do 35 dni roboczych)
Koszt dostawy jest wyświetlany podczas zamówienia.

Terminy dostaw są dokładne, ale mogą ulegać wahaniom z powodu nieprzewidywalnych zdarzeń, w tym katastrof naturalnych, warunków pogodowych, dni wolnych od pracy, sytuacji geopolitycznych w kraju wysyłki, krajach tranzytowych i kraju docelowym oraz w wyniku innych zdarzeń, które mogą mieć wpływ na terminowe dostawy. Zamówienia nie są wysyłane i dostarczone w weekendy lub święta.

Każdy klient otrzymuje od nas numer do śledzenia przesyłki (numer ID) przez e-mail, aby móc śledzić swoje zamówienie. Śledzenie zamówienia jest dostępne na naszej stronie głównej, w zakładce „Śledź zamówienie”.

Zwrot pieniędzy i ponowna wysyłka zamówienia
Przykro nam, ale nie przyjmujemy żadnych zwrotów. Dokonamy zwrotu pieniędzy lub ponowne wyślemy zamówienie, jeżeli:

 1. Żądanie anulowania zamówienia zostało wysłane PRZED wysyłką.
 2. Wybranego produktu nie ma obecnie w magazynie.
 3. Wybrana metoda dostawy jest czasowo niedostępna.
 4. Dostarczone produkty są błędne lub uszkodzone, np. połamane tabletki (należy dołączyć zdjęcie paczki i produktu).
 5. Produkt nie jest skuteczny (należy dołączyć zdjęcie paczki i produktu).
 6. Klient nie otrzymał praczki w określonym czasie dostawy.
 7. Nadawca wysłał zamówienie pod niewłaściwy adres dostawy.

Zwracamy płatność za zamówienie tylko w przypadkach, gdy paczka nie została dostarczona w określonym czasie po dokonaniu wysyłki.

Wysyłamy brakujące elementy zamówienia w przypadku, gdy dostawa została zrealizowana tylko częściowo (gdy nie wszystkie produkty przybyły w określonym czasie dostawy). Należy dołączyć zdjęcie paczki i produktu.

NIE DOKONUJEMY zwrotu pieniędzy lub ponownej wysyłki zamówienia, jeżeli:

 1. Żądanie anulowania zamówienia zostało wysłane PO wysyłce.
 2. Klient podał nieprawidłowy adres do wysyłki, co spowodowało niemożliwość doręczenia przesyłki.
 3. Klient nie odebrał zamówienia i zostało ono odesłane do nadawcy.
 4. Zamówienie zostało złożone wcześniej niż 6 miesięcy przed złożeniem wniosku o zwrot pieniędzy/ponowną wysyłkę zamówienia.

NFZ Global-Sign-Secure Rzetelnafirma Inpost DPD Polcard Przelewy

Kupon rabatowy

Wpisz kod kuponu, jeśli go posiadasz: Zrealizuj Kupon